Aktuality

TENISOVÉ NOVINKY Z TC VITALITY BŘEZNICE z.s.

LÉTO PLNÉ TENISU A SPORTU V TC VITALITY BŘEZNICE z.s.

   Letošní  letní prázdniny se nezadržitelně blíží ke konci a v TC Vitality Březnice z.s. se znovu rozběhnou pravidelné tenisové tréninky dětí a mládeže. Jako již každý rok bylo v našem klubu v průběhu léta a zejména letních prázdnin velmi rušno. Tradičně k nám zavítaly tenisté nejen z ČR, ale i z Německa, Rakouska, USA a dalších zemí, kteří využívají dlouholetou spolupráci našeho klubu s německou PEMI TENNIS ACADEMY a zúčastnili se u nás několika tenisových kempů. Stejně tak náš klub dlouhodobě spolupracuje s pražskými tenisovými školami, jako např. s TENNIS ACADEMY BÁLEK nebo s TENIS PRAHA z.s. aj.  Vyvrcholením letních prázdnin byly 2 dvou- kempy (tenis/volejbal a tenis/zumba).  Těchto „super“ kempů se zúčastnili převážně místní děti nebo děti z přilehlého okolí. Organizačně je dokonale připravili  Filip Rejlek- volejbal, Mgr. Hana Rejlková- zumba a Mgr. Jiří Veselý- tenis. Tento velký zájem o organizování různých sportovních kempů v našem zařízení nás velmi těší. Celkem se letních  kempů  u nás zúčastnilo na několik set sportovců z řad dětí, mládeže i dospělých.

   Náš tenisový klub byl v letošní letní sezóně aktivní také v soutěžích družstev, ve kterých nás a město Březnici reprezentovala družstva všech věkových kategorií a největšího úspěchu dosáhla družstva minitenisu a dorostu. Malí minitenisté (6- 7 let) se probojovali mezi 4 nejlepší týmy středočeského kraje a počátkem září se zúčastní kvalifikačního finále o postup na MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV MINITENISU. Na tomto velkém úspěchu se podíleli hráči a hráčky našeho klubu: Jakub Novák, Eliška Stehlíková, Vojtěch Koutenský, Filip Hybrant a Václav Bílý. Také tým dorostu svými výkony překvapil a  podaříl se mu postup do vyšší třídy. Na tomto úspěchu mají svůj podíl tito hráči a hráčky: Matyáš Motáň, Jan Kozák, Lukáš Novák, Ladislav Litt, Václav Trčka, Emma Beranová a Tereza Sekmilerová.

   Na začátku nového školního roku u nás proběhne tradiční podzimní nábor dětí a mládeže do klubové tenisové školy. Termín náboru je neděle 17.09. 2023 od 17:00 do 18:00. Nábor se uskuteční ve spolupráci s JIRI VESELY TENNIS ACADEMY, která dlouhodobě spolupracuje s naším klubem.

   Závěrem bych chtěl popřát všem členům našeho klubu krásné „babí léto“ a dětem pohodový a klidný začátek nového školního roku.

Mgr. Jiří Veselý

TC Vitality Březnice z.s.

 

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek