Tenisová škola

tenisova-skola-01

Ve sportovním areálu Vitality v Březnici (u Příbrami) se nachází Tenisová škola Jiřího Veselého, která úzce spolupracuje s Tenisovým a sportovním klubem Vitality Březnice o.s. Pod vedením zkušeného trenéra mládeže a otce českého daviscupového reprezentanta stejného jména, Jiřího Veselého seniora, se zde pravidelně věnuje tenisu okolo 100 dětí ve věku od 4 do 18 let. V tenisové škole pracují vysoce kvalifikovaní trenéři, kteří mají zkušenosti nejen s českým, ale i s mezinárodním žákovským a juniorským tenisem. Tréninky zde probíhají celoročně a lze je absolvovat v českém, německém, anglickém a španělském jazyce.

PROFIL ŠÉFTRENÉRA

Mgr. Jiří Veselý, Diplomovaný trenér

• bývalý hráč 1. národní tenisové ligy (TK Sparta Praha)
  • absolvent FTVS UK v Praze, obor trenérství se specializací tenis