Aktuality

NOVINKY Z TC VITALITY BŘEZNICE z.s.

                     

DCIM100MEDIADJI_0647.JPG

 

   Jaro se kvapem blíží a ve všech tenisových klubech se začínají připravovat na nadcházející letní sezónu. Nejinak je tomu i v TC Vitality Březnice z.s., kde vlivem letošní teplé zimy zprovozní některé venkovní tenisové kurty již začátkem dubna.

   Již v neděli 7. dubna od 17:00 do 18:00  proběhne u nás v tenisové hale tradiční „jarní nábor do Tenisové školy Jiřího Veselého“, která s naším klubem dlouhodobě spolupracuje. Nábor je určen pro všechny zájemce o pravidelný kvalifikovaný tenisový trénink z řad dětí, mládeže  i dospělých.

   Jako každý rok, tak i letos budou náš klub a město Březnici reprezentovat smíšená družstva všech věkových kategorií, tzn. minitenis, babytenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost a dospělí.

   Pro všechny členy našeho klubu (děti, mládež, dospělí) jsme připravili zajímavou akci, kdy v rámci dlouholeté spolupráce našeho klubu s prestižní firmou BABOLAT nabízíme všem zájemcům možnost zakoupení teplákové soupravy této značky s logem našeho klubu za zvýhodněnou cenu. Více informací lze získat přímo v klubu od našich trenérů.

   V posledních několika letech zájem o tenis zejména z řad dětí a mládeže v našem klubu neustále roste. V současné době se v klubové tenisové škole pravidelně věnuje tenisu cca. 120 dětí a členská základna našeho klubu se pohybuje okolo 180 aktivních tenistů.

   Během letošních letních prázdnin bude u nás znovu, stejně jako v loňském roce, velmi rušno. Proběhnou zde letní sportovní kempy (tenis, zumba, volejbal, fotbal). Účastníci těchto kempů budou nejen z Březnice a přilehlého okolí, ale z celé ČR a ze zahraničí (Slovensko, Německo , Rakousko, Švýcarsko, USA, aj.).

   Závěrem bych chtěl popřát všem našim členům do letní sezóny hodně příjemných tenisových zážitků a našim závodním hráčům hodně sportovních úspěchů.

 

Mgr. Jiří Veselý

TC Vitality Březnice z.s.

 

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek