Aktuality

VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍCH TENISTŮ V TC VITALITY BŘEZNICE z.s.

20191116_153724

 

   V sobotu 16.11. 2019 se uskutečnilo v TC Vitality Březnice z.s. tradiční slavnostní vyhlášení nejlepších tenistů a tenistek klubu z řad mládeže i dospělých. Celá akce, podobně jako v loňském roce, byla pojata jako velké sportovně- společenské show. V tenisové hale bylo vybudováno velké pódium, na kterém se střídali oceňovaní tenisté s rockovou kapelou SCHUNKY v čele se svojí zpěvačkou Amálií Veselou.  Svoje hudební nebo pěvecké umění předvedli také někteří mladí tenisté nebo tenistky, jako např. Libuška Fořtová, Sára Tešková, Karel Tetaur a Nela Hanzlíčková. Moderátorské role se ujali tenisoví trenéři Jiří a David Veselých ve spolupráci se svými kolegy Oldřichem Motáněm a Vojtěchem Urešem.

   Před zraky více než stovky diváků, z řad rodičů dětí, členů klubu a pozvaných hostů, byly vyhlášeny 4 kategorie: TÝM ROKU- MLÁDEŽ, TÝM ROKU- DOSPĚLÍ, HRÁČ ROKU a HRÁČ KLUBU.

   V kategorii TÝM ROKU- MLÁDEŽ  zvítězilo družstvo Babytenisu ve složení Ella Smíšková, Nela Šináglová, Anna Kubátová, Matyáš Motáň a Kristián Fořt. V kategorii TÝM ROKU- DOSPĚLÍ  zvítězilo „A“ družstvo dospělých ve složení Vojtěch Ureš, Oldřích Kofroň, Radek Dobeš, Radek Michal, Miloš Hybrant, Martin Smíšek, Filip Pešek, Natálie Veselá, Pavlína Švejdová, Anna Smíšková a Aneta Veselá. V kategorii HRÁČ ROKU si ocenění převzali Kristián Šimek, Ella Smíšková, Nela Šináglová, Sára Tešková, Petr Stichenwirth, Nela Hanzlíčková a Anna Smíšková. V kategorii HRÁČ KLUBU byli oceněni Filip Smíšek, David Hybrant, Tomáš Gjašík, Adam Veselý a Kateřína Homolová. 

   Na závěr celého programu obdrželi všichni diváci z řad dětí a mládeže čestnou  medaili, poté proběhlo v tenisové hale malé dětské disco a v kafeterii našeho klubu mohli všichni účastníci ochutnat různé delikatesy v rámci večerního rautu.

 

TC Vitality Březnice z.s.

Stanislav Veselý

manažer  klubu

 

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek