Aktuality

VRCHOLÍ PŘÍPRAVY NA LETNÍ SEZÓNU 2017

Stejně jako každý rok, tak i v tom letošním, se v jarních měsících březnu a dubnu v TC Vitality Březnice z.s. pečlivě připravují na blížící se letní sezónu.

   Klub zahájil svojí činnost v roce 2006, takže vstupuje do své již 12. letní sezóny. Za tuto dobu se celý areál klubu neustále rozvíjel a vylepšoval. Nyní disponuje 5 venkovními a 2 halovými tenisovými dvorci, prostorným a moderním zázemím, včetně kafetérie, klubovny a ubytovacích kapacit.

   Koncem loňského roku zahájila spolupráci s klubem nově vzniklá JIRI VESELY TENNIS ACADEMY (www.jiriveselytennisacademy.com), která nabízí vysoce kvalifikované tenisové tréninky nejen pro děti a mládež z Česka, ale i ze zahraničí. Tato „novinka“ by měla umožnit, zejména českým mladým tenistům a tenistkám, nejen společné tréninky s cizinci, ale také konverzaci v cizím jazyce, zejména v angličtině a němčině.

   Hlavní klubovou prioritou je již dlouhodobě práce s mládeží. V TENISOVÉ ŠKOLE JIŘÍHO VESELÉHO, která s klubem spolupracuje, se pravidelně věnuje tenisové přípravě okolo cca. 100 dětí. Nejlepší z nich budou, jako každý rok, reprezentovat klub a město Březnici v soutěžích družstev ve všech věkových kategoriích, to znamená v minitenisu, babytenisu, mladším žactvu, starším žactvu, dorostu a dospělých.

   V letních měsících v klubu proběhne mnoho krajských a celostátních tenisových turnajů mládeže- jednotlivců všech věkových kategorií. Celé letní prázdniny budou v letošním roce v klubu probíhat různé sportovní kempy v tenisu, fotbalu, zumbě, aerobiku, flórbalu, aj.

   Bohatý a pestrý program činnosti klubu a zkušení, kvalifikovaní trenéři s vysokoškolským vzděláním- to jsou hlavní důvody neustále rostoucí členské základny klubu, která v současnosti  dosahuje počtu 224 členů.

   Pro další nové zájemce o tenisový trénink, z řad dětí, mládeže i dospělých, se bude konat NÁBOR DO TENISOVÉ ŠKOLY JIŘÍHO VESELÉHO, který se uskuteční v pondělí 03.dubna 2017 od 17.00 do 19.00 hod. v tenisové hale TC Vitality Březnice z.s.  Všichni účastníci náboru obdrží vlastnoručně podepsaný plakát českého daviscupového reprezentanta Jiřího Veselého, odchovance našeho tenisového klubu.

   Za výše popsaným rozvojem klubu, od jeho založení až po současnost, stojí velká a obětavá práce mnoha lidí nejen z vedení klubu, ale i některých členů, tenisových rodičů a podpora klubu  ze strany Města Březnice.

   Závěrem bych chtěl popřát, všem členům klubu, závodním i rekreačním hráčům i všem našim obchodním partnerům, úspěšné „tenisové léto 2017“ a mnoho krásných sportovních zážitků.

 

Mgr. Jiří Veselý

TC Vitality Březnice z.s.

předseda klubu

 

 

 

Fotka- popis: Český daviscupový reprezentant Jiří Veselý se svým otcem,

                       strýcem Davidem Veselým a Oldřichem Motáněm- trenérský

                       tým JIRI VESELY TENNIS ACADEMY

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek