Aktuality

VÁNOČNÍ  PÁRTY ŚAMPIÓNŮ V TC VITALITY BŘEZNICE z.s.

    V sobotu 16.12.2023 od 14:30 hod.  se uskuteční v našem tenisovém klubu velké vánoční sportovní odpoledne spojené s oceněním nejlepších tenistů a tenistek z řad dětí a mládeže, reprezentujících náš klub.

   Celá akce proběhne ve spolupráci s JIRI VESELY TENNIS ACADEMY a jsou na ní srdečně vítáni všechny děti a mládežníci z naší tenisové školy, včetně rodičů i prarodičů. Všichni účastníci obdrží klubovou medaili  a nejúspěšnější z nich i poháry a drobné věcné ceny za vzornou reprezentaci klubu a města Březnice.

   Součástí celého odpoledne bude také prezentace knihy „KRÁLOVÉ TENISOVÝCH GRANDSLAMŮ“. Tuto knihu nám osobně představí její autor, uznávaný tenisový expert, trenér a komentátor České televize (Davis cup, Fed cup 2002- 2011) JUDr. Zdeněk Žofka, se kterým proběhne i krátká beseda o zákulisí světového tenisu. Besedy se zúčastní také náš odchovanec a tenisový profesionál Jirka Veselý.

   Celé odpoledne bude zpestřeno i pěveckým vystoupením 2 mladých nadějných zpěvaček, Libušky Fořtové a Amálky Veselé.

   Všichni účastníci z řad dětí a mládeže si budou moci taktéž volně zasportovat v tenisové hale (tenis, basketbal, florbal, fotbal, stolní tenis, minitenis).

 

TC VITALITY BŘEZNICE z.s.

Mgr. Jiří Veselý

předseda klubu

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek