Aktuality

ÚSPĚŠNÉ LÉTO V TENISOVÉM A SPORTOVNÍM CLUBU VITALITY BŘEZNICE z.s.

Aktuality Sportcentrum Vitality Tenis v TC Vitality Březnice // Tenis // 15.8.2018 // žádné komentáře

   S blížícím se koncem letních prázdnin se v Tenisovém a sportovním clubu Vitality Březnice z.s. vše pomalu začíná připravovat na nadcházející zimní sezónu. S příchodem nového školního roku se znovu rozbíhají pravidelné tenisové tréninky v klubové tenisové škole a celé září se o víkendech dohrávají poslední mládežnické turnaje.

   V letošní letní tenisové sezóně klub organizoval, jako již každoročně, celou řadu tenisových a sportovních akcí, turnajů a tréninkových kempů. V tenisových soutěžích smíšených družstev klub a město Březnici reprezentovali hráči a hráčky všech věkových kategorií (minitenis, babytenis, mladší žáci, starší žáci, dorostenci a dospělí). Největší radost nám udělali malí babytenisté (do 9ti let), kteří hráli v sestavě: Kristián Šimek, Nela Šináglová, Ella Smíšková a Sebastian Kohn. Všichni výše jmenovaní sehráli výborné zápasy, získali cenné zkušenosti ve hře na velké hříště a skončíli ve své skupině na skvělém 2. místě, z celkového počtu osmi družstev. Velmi solidní výsledky měla také družstva mladších a starších žáků, která se udržela v tzv. 1. třídě i pro příští rok.

 

 

 

   Začátkem letních prázdnin jsme měli možnost sledovat odchovance našeho klubu a naší tenisové školy Jiřího Veselého jun. a jeho „úspěšné tažení“ slavným Wimbledonem. Jirka se zde probojoval až do osmifinále, kde sehrál proti světové jedničce Rafaelu Nadalovi velmi solidní zápas!!!

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (29)

 

   Pro všechny nové zájemce o pravidelný tenisový trénink, z řad dětí, mládeže i dospělých, pořádá náš tenisový klub společně s JIRI VESELY TENNIS ACADEMY, která s klubem dlouhodobě spolupracuje, nábor do klubové tenisové školy. Nábor se koná v neděli 23.09. 2018 od 16.00 do 18.00 hod. v klubové tenisové hale.

   Závěrem bych chtěl popřát všem našim „mládežníkům“ úspěšný vstup do nového školního roku a ostatním našim členům hezké „babí léto“.

 

Stanislav Veselý 

TC Vitality Březnice z.s.

manažer klubu

 

 

 

 FOTKA – trenérský tým TC Vitality Březnice z.s. s odchovancem klubu a osmifinalistou Wimbledonu 2018 Jiřím Veselým jun IMG-20180814-WA0003

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek