Aktuality

ÚSPĚŠNÉ LÉTO V TENISOVÉM A SPORTOVNÍM CLUBU VITALITY BŘEZNICE z.s.

   S blížícím se koncem letních prázdnin se v Tenisovém a sportovním clubu Vitality Březnice z.s. vše pomalu začíná připravovat na nadcházející zimní sezónu. S příchodem nového školního roku se znovu rozbíhají pravidelné tenisové tréninky v klubové tenisové škole a celé září se o víkendech dohrávají poslední mládežnické turnaje.

   V letošní letní tenisové sezóně klub organizoval, jako již každoročně, celou řadu tenisových a sportovních akcí, turnajů a tréninkových kempů. V tenisových soutěžích smíšených družstev klub a město Březnici reprezentovali hráči a hráčky všech věkových kategorií (minitenis, babytenis, mladší žáci, starší žáci, dorostenci a dospělí). Největší radost nám udělali malí babytenisté (do 9ti let), kteří hráli v sestavě: Kristián Šimek, Nela Šináglová, Ella Smíšková a Sebastian Kohn. Všichni výše jmenovaní sehráli výborné zápasy, získali cenné zkušenosti ve hře na velké hříště a skončíli ve své skupině na skvělém 2. místě, z celkového počtu osmi družstev. Velmi solidní výsledky měla také družstva mladších a starších žáků, která se udržela v tzv. 1. třídě i pro příští rok.

 

 

 

   Začátkem letních prázdnin jsme měli možnost sledovat odchovance našeho klubu a naší tenisové školy Jiřího Veselého jun. a jeho „úspěšné tažení“ slavným Wimbledonem. Jirka se zde probojoval až do osmifinále, kde sehrál proti světové jedničce Rafaelu Nadalovi velmi solidní zápas!!!

 

   Pro všechny nové zájemce o pravidelný tenisový trénink, z řad dětí, mládeže i dospělých, pořádá náš tenisový klub společně s JIRI VESELY TENNIS ACADEMY, která s klubem dlouhodobě spolupracuje, nábor do klubové tenisové školy. Nábor se koná v neděli 23.09. 2018 od 16.00 do 18.00 hod. v klubové tenisové hale.

   Závěrem bych chtěl popřát všem našim „mládežníkům“ úspěšný vstup do nového školního roku a ostatním našim členům hezké „babí léto“.

 

Stanislav Veselý 

TC Vitality Březnice z.s.

manažer klubu

 

 

 

 FOTKA – trenérský tým TC Vitality Březnice z.s. s odchovancem klubu a osmifinalistou Wimbledonu 2018 Jiřím Veselým jun IMG-20180814-WA0003

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek