TURNAJ KATEGORIE „A“ MLADŠÍCH ŽÁKYŃ V TC VITALITY BŘEZNICE z.s.

zleva vítězka dvouhry Kristýna Nikodymová (TK Sparta Praha) a finalistka Sofie Jiráková (I.ČLTK Praha).

zleva finalistky čtyřhry Tereza Vychodilová (TK Agrofert Prostějov), Nikol Suchánková (TK Neridé) a vítězky Nicole Kurylová, Lisa MIchna (obě TK Sparta Praha)

TURNAJ KATEGORIE „A“ MLADŠÍCH ŽÁKYŃ V TC VITALITY BŘEZNICE z.s.

V termínu 15.03.- 19.03. 2024 proběhl v TC Vitality Březnice z.s. poslední „áčkový“ turnaj mladších žákyň letošní zimní sezóny. Celý turnaj měl velmi silné obsazení včetně kvalifikace, které se zúčastnilo 16 hráček.

Celý turnaj ovládla čerstvá Mistryně republiky mladších žákyň Kristýna Nikodymová z TK Sparta Praha. Ve čtyřhře zvítězila dvojice Nicole Kurylová- Lisa Michna obě taktéž z TK Sparta Praha.