Aktuality

TENISOVÉ NOVINKY Z TC VITALITY BŘEZNICE z.s.

461545878S novým školním rokem se pomalu blíží konec letní tenisové sezóny, která byla v březnickém tenisovém klubu TC Vitality velmi pestrá na různé tenisové a sportovní akce.     V jarních měsících (květen a červen) reprezentovalo klub a město Březnici celkem 9 závodních družstev všech věkových kategorií. Drtivá většina hráčů a hráček, kteří hájili „barvy“ našeho v klubu v soutěžích družstev, jsou našimi odchovanci a proto nás velmi těší, že 5 družstev se umístilo ve svých soutěžních třídách do 3. místa. Družstvo starších žáků, ve složení Tomáš Gjašík, David Hybrant, Adam Veselý, Samuel Procházka, Filip Kohn, Jan Kasík, Tomáš Trčka, Natálie Veselá, Pavlína Švejdová, Anna Smíšková a Kateřina Homolová, postoupilo do vyšší soutěže (1. třídy). Velkou radost nám udělali také malí minitenisté, ve složení Nela Šináglová, Aneta Janouchová, Ella Smíšková a Justýna Kozáková, kteří se probojovali, z celkového počtu 24 družstev z celého středočeského kraje, mezi 8 nejlepších družstev. Také v mládežnických turnajích jednotlivců dosáhli někteří naši hráči a hráčky několika cenných úspěchů. Mezi nejúspěšnější a nejaktivnější zde patřili Anna Smíšková, Petra Šoffrová, Laura Spendra, Nela Hanzlíčková, Veronika Poláková, Sára Tešková, Nela Šináglová, Karel Tetaur, Petr Stichenwirth, David Hybrant a Tomáš Gjašík.

Jako každé letní prázdniny, tak i letos, bylo celé léto v TC Vitality Březnice z.s. „rušno“. Proběhlo zde mnoho mládežnických tenisových turnajů a velký zájem byl o různé tenisové a sportovní kempy (tenis, fotbal, zumba, aerobic, aj.). Komplexnost našeho areálu, včetně ubytovacích kapacit, láká stále více zájemců o pořádání sportovních kempů a to nejen z Česka, ale i ze zahraničí. Z těchto důvodů bychom chtěli od příštího roku v našem areálu otevřít JIRI VESELY TENNIS ACADEMY, která by nabízela tenisovou přípravu zájemcům ze zahraničí a současně by umožnila i společné tréninky s českými dětmi.

Členská základna v našem tenisovém klubu každoročně pravidelně roste. V současnosti má klub cca. 180 aktivních členů, což se projevuje ve stále větším zájmu o pravidelný a kvalifikovaný trénink v TENISOVÉ ŠKOLE JIŘÍHO VESELÉHO, která dlouhodobě s klubem spolupracuje.

    V pondělí 3.10. 2016 od 16.00 do 18.00 hod. se bude u nás konat tradiční podzimní nábor dětí a mládeže do tenisové školy. Náboru se mohou zúčastnit i dospělí zájemci o pravidelný tenisový trénink. Každý účastník náboru obdrží plakát českého daviscupového reprezentanta a odchovance našeho klubu Jiřího Veselého s vlastnoručním podpisem. Více informací najdete na www.tenisova-skola.cz.

V podzimních měsících (přelom listopadu a prosince) se bude v našem klubu konat AUTOGRAMIÁDA S ČESKÝM DAVISCUPOVÝM REPREZENTANTEM JIŘÍM VESELÝM,  odchovancem našeho klubu. Součástí této akce bude i besídka s Jirkou o životě profesionálního tenisty a možnost pro děti zahrát si s ním několik úderů přímo na tenisovém hřišti. Přesný termín autogramiády bude zveřejněn v regionálním tisku a na www.tenisova-skola.cz  v průběhu měsíce listopadu.

 

Stanislav Veselý

TC Vitality Březnice z.s.

manažer klubu

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek