tenisové jaro v TC Vitality Březnice

Všichni tenisté se již netrpělivě připravují a těší na nadcházející letní sezónu. Nejinak je tomu i v Tenisovém a sportovním clubu Vitality Březnice o.s.. Po dlouhé zimě zde začínají první jarní brigády a venkovní antukové dvorce na každého opravdového tenistu doslova dýchají svojí nenapodobitelnou atmosférou.
Také členská základna klubu se neustále rozrůstá a v loňském roce dosáhla hranici 165 členů, z toho 109 členů bylo ve věku do 18ti let. Proto není žádným překvapením, že v TC Vitality Březnice o.s. budou na jaře hájit klubové barvy hráči a hráčky rekordních 11 závodních družstev, převážně v mládežnických věkových kategoriích. Také Tenisová škola Jiřího Veselého, která s klubem celoročně a dlouhodobě spolupracuje, bude nadále organizačně zajišťovat pravidelný kvalifikovaný trénink nejen závodních hráčů, ale i začínajících nebo rekreačních hráčů z řad dětí, mládeže i dospělých. Více informací lze získat na webových stránkách www.tenisova-skola.cz.
Stejně jako v minulých letech, tak i v letošní letní sezóně, se v klubu uskuteční velké množství různých krajských nebo celostátních tenisových turnajů mládeže. Proběhne zde také několik akcí v rekreačním tenisu, aerobiku, zumbě, nohejbalu, aj.
TC Vitality Březnice o.s.
Mgr. Jiří Veselý
předseda klubutenisové kurty