Aktuality

TC VITALITY BŘEZNICE OCENILO NEJLEPŠÍ SPORTOVCE ZA ROK 2014

P1030557

 

Ve středu 1. dubna 2015 byli v restauraci tenisového a sportovního klubu TC Vitality Březnice o.s. oceněni nejlepší mládežničtí sportovci- tenisti za rok 2014.

V kategorii děvčat získala prvenství desetiletá Anna Smíšková a v kategorii  chlapců se z vítězství radoval čtrnáctiletý Filip Ureš. Anička i Filip jsou odchovanci našeho tenisového klubu a pravidelně klub i město Březnici úspěšně reprezentují na turnajích družstev i jednotlivců.

Pohár a věcné ceny převzali oba ocenění z rukou předsedy Výboru pro sport a mládež města Březnice pana ing. Jiřího Nepivody a předsedy TC Vitality Březnice o.s. pana Mgr. Jiřího Veselého, který je současně jejich trenérem.

Velké poděkování patří také rodičům obou vítězů, kteří Aničku i Filipa dlouhodobě podporují v jejich „tenisovém“ snažení.

 

Stanislav Veselý

TC Vitality Březnice o.s.

místopředseda klubu

 

 

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek