Aktuality

SÁRA TEŠKOVÁ, HRÁČKA TC VITALITY BŘEZNICE z.s., SE PROBOJOVALA NA MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V BABYTENISU

SAM_3434

 

   Devítiletá hráčka našeho klubu a rodačka z Blatné Sára Tešková dosáhla začátkem září významného úspěchu. Na krajském kvalifikačním turnaji v babytenisu  (do 9-ti let) v Příbrami vybojovala 2. místo a kvalifikovala se na MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V BABYTENISU koncem září v Rakovníku.

   Sára se dlouhodobě připravuje v našem klubu a v Tenisové škole Jiřího Veselého, která s klubem spolupracuje. V letošním roce skončila Sára na individuálních celostátních a krajských turnajích v babytenisu 3x na 1. místě, 4x na 2. místě a 3x na 3. místě.

Sáro velká gratulace!!!

 

TC Vitality Březnice z.s.

Stanislav Veselý

manažer klubu

 

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek