Aktuality

OCENĚNÍ NEJLEPŠÍCH TENISTŮ A SPORTOVCŮ V TC VITALITY BŘEZNICE z.s.

Na Vánoční párty šampiónů v sobotu 16. prosince jsme v našem klubu slavnostně vyhodnotili uplynulou sezónu 2023 a ocenili nejlepší tenisty TC Vitality Březnice, z.s. Byl mezi nimi tým dorostu oceněný za postup do vyšší soutěže smíšených družstev a tým minitenisu za skvělé 3. místo v rámci celého středočeského kraje. Mezi jednotlivci byl v kategorii minitenisu oceněn Jakub Novák, v kategorii babytenisu Marek Zvěřina a za starší žáky a dorost Matyáš Motáň, Emma Beranová a Tereza Sekmilerová.

Na Vánoční párty šampiónů bylo uděleno i několik speciálních ocenění. Získali je naši bývalí i současní odchovanci Filip Kohn za mimořádné sportovní úspěchy v automobilových závodech (rallye) a Ella Smíšková za mimořádné úspěchy ve volejbalu. Speciální ocenění k životnímu jubileu získal také manažer klubu Stanislav Veselý.

Zajímavým zpestřením Vánoční párty šampiónů byla také autogramiáda s odchovancem našeho klubu a dlouholetým daviscupovým reprezentantem ČR Jiřím Veselým a s autorem knížky Králové tenisových grandslamů, tenisovým expertem, trenérem a televizním komentátorem Zdeňkem Žofkou. Mimořádně poutavá byla pro rodiče i děti beseda s těmito dvěma osobnostmi o zákulisí světového tenisu.

Celé slavnostní odpoledne proběhlo v příjemné předvánoční atmosféře za doprovodu krásných vánočních hitů v podání dvou skvělých mladých zpěvaček Libušky Fořtové a Amálky Veselé.

 

Jiří Veselý

TC Vitality Březnice z.s.

 

 

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek