Aktuality

Novinky z tenisového klubu Vitality Březnice

NOVINKY Z TENISOVÉHO A SPORTOVNÍHO CLUBU  VITALITY BŘEZNICE z.s.

 

   S koncem letních prázdnin a se začátkem nového školního roku se znovu v Tenisovém a sportovním clubu Vitality Březnice z.s. pomalu rozbíhají přípravy na nadcházející zimní sezónu. Současně s tím se opět rozjíždějí pravidelné tenisové tréninky mládeže i dospělých. V průběhu měsíce září se také dohrávají poslední letní žákovské tenisové turnaje a bilancuje se končící letní tenisová a sportovní sezóna.

    Náš klub, jako již tradičně, byl organizátorem mnoha krajských a celostátních tenisových turnajů mládeže. V průběhu letních prázdnin našli u nás své „útočiště“ tenisté a sportovci nejen z České republiky, ale i ze zahraničí (Německo, Rakousko, Švýcarsko, USA aj.), kteří se u nás zúčastnili různých sportovních kempů- tenis, volejbal, zumba, aerobic, fotbal.

   Také v soutěžích smíšených družstev mládeže i dospělých v tenisu zaznamenal náš klub několik cenných úspěchů. Největší radost nám udělali malí BABYTENISTÉ (do 9 let), kteří se v konkurenci 64 družstev z celého středočeského kraje probojovali mezi 8 nejlepších družstev.  Toto družstvo hrálo v sestavě: Ella Smíšková, Nela Šináglová, Anna Kubátová, Matyáš Motáň a Kristián Fořt. Ti všichni vzorně reprezentovali náš klub i město Březnici a jsou skutečnými odchovanci našeho klubu, kteří se dlouhodobě připravují v naší tenisové škole. Také „A“ družstvo dospělých zaznamenalo postup do vyšší soutěže a splnilo svůj dlouhodobý cíl. Toto družstvo hrálo ve složení: Vojtěch Ureš, Oldřich Kofroň, Radek Dobeš, Miloš Hybrant, Radek Michal, Filip Pešek, Martin Smíšek, Anna Smíšková, Pavlína Švejdová, Natálie Veselá a Aneta Veselá. Oběma družstvům patří naše velká gratulace!!!

   Pro všechny nové zájemce o pravidelný kvalifikovaný tenisový trénink, z řad dětí, mládeže i dospělých, se bude konat v naší tenisové hale  v neděli 15. září 2019 od 16.00 do 18.00 hodin podzimní nábor do Tenisové školy Jiřího Veselého, která s naším klubem dlouhodobě spolupracuje.

   Závěrem bych chtěl popřát všem členům našeho klubu hezké „babí léto“ a všem našim mládežnickým hráčům a hráčkám úspěšný vstup do nového školního roku.

 

Stanislav Veselý

TC Vitality Březnice z.s.

manažer a místopředseda klubu

IMG_5833IMG_5831IMG_5830

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek