Aktuality

NOVINKY Z TENISOVÉHO KLUBU TC VITALITY BŘEZNICE o.s.

P1020127

S koncem školních prázdnin se také letní tenisová sezóna pomalu dostává do své zavěrečné fáze. V tenisovém klubu TC Vitality Březnice o.s. proběhlo v jarních a letních měsících mnoho zajímavých tenisových a sportovních akcí. Klub a město Březnici úspěšně reprezentovalo rekordních 11 závodních smíšených družstev chlapců a dívek všech věkových kategorií. Celkem to byly 2 družstva minitenisu (6- 7let), 2 družstva babytenisu (8- 9 let), 3 družstva mladších žáků (10- 12 let), 1 družstvo starších žáků (13- 14 let), 1 družstvo dorostu (15- 18 let) a 2 družstva dospělých.

Poslední den uplynulého školního roku, v pátek 27.6. 2014, proběhlo v kafeterii tenisového klubu vyhlášení výsledků ankety „Sportovec Březnice 2013“. V jednotlivých věkových kategoriích zvítězili Petr Stichenwirth (minitenis), Tomáš Trčka (babytenis), David Hybrant (mladší žáci), Filip Ureš (starší žáci), Aneta Veselá (starší žákyně), Petra Šoffrová (ženy) a Miloš Hybrant (muži).

Velkou oblibu si v našem klubu získal 1. ročník dámské celosezónní soutěže „VITALITY SINGLES LADIES TOUR 2014“. Vítězka a všechny účastnice této soutěže budou slavnostně vyhlášeny a odměněny při závěrečném turnaji na konci letní sezóny.

V průběhu letošní letní sezóny se v klubu , stejně jako každý rok, uskutečnilo velké množství krajských a celostátních turnajů, o které byl velký zájem.

V sobotu 2.8. 2014, o březnické pouti, proběhl v našem klubu již tradiční „POUŤOVÝ TURNAJ V NOHEJBALU“, který měl velmi vysokou sportovní úroveň a o jehož hladký průběh se jako vždy postaral tým nohejbalových nadšenců okolo pana Karla Tetaura.

Tentýž den, v sobotu 2.8.2014, proběhla pro náš klub velmi prestižní akce „VÝSTAVA DAVISOVA POHÁRU“ v březnickém kulturním domě, spojená s autogramiádou daviscupového reprezentanta, odchovance našeho klubu a březnického rodáka Jiřího Veselého jun., nehrajícího kapitána Jaroslava Navrátila a trenérské legendy Pavla Kordy.

V průběhu letních prázdnin se v našem klubu uskutečnila celá řada sportovních a tenisových kempů (tenis, fotbal, zumba, aerobik aj.), o které byl opravdu velký zájem.

Se začátkem nového školního roku se v TC Vitality Březnice o.s. znovu rozbíhají pravidelné tenisové tréninky mládeže, které organizačně zajišťuje Tenisová škola Jiřího Veselého. Pro nové zájemce o tenis, z řad dětí a mládeže, se koná v sobotu 20.9. 2014 v tenisové hale TC Vitality Březnice o.s. od 10.00 do 12.00 hod. nábor dětí do klubové tenisové školy. Více informací lze získat na www.tenisova-skola.cz.

 

TC VITALITY BŘEZNICE o.s.

Mgr. Jiří Veselý

předseda klubu

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek