Aktuality

Novinky z tenisového klubu TC Vitality Březnice o.s.

P1020127

 

S blížícím se jarem znovu ožívá, stejně jako každý rok, chuť všech tenistů zahrát si konečně po dlouhé zimní pauze na „voňavých“ antukových kurtech.

V tenisovém klubu TC Vitality Březnice se znovu, jako každým rokem, rozbíhá v polovině dubna letní tenisová sezóna. Pro celkem cca. 150 členu klubu se nabízí široké možnosti hraní tenisu jak na rekreační, tak i na závodní úrovni. Klub a město Březnici bude v letní sezóně 2015 bude reprezentovat, stejně jako v loňském roce,  rekordních 11 družstev v kategoriích: minitenis, babytenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost a dospělí.

Tenisovou přípravu všech závodních hráčů, ale i zájemců z řad rekreačních hráčů, bude ve spolupráci s TC Vitality Březnice zajišťovat TENISOVÁ ŠKOLA JIŘÍHO VESELÉHO.

V oblasti rekreačního tenisu se znovu rozběhne takzvaný tzv. „VITALITY SINGLES LADIES CUP“ určený ženám, ve kterém všechny účastnice hrají mezi sebou po celou letní sezónu dvouhry se závěrečným turnajem „MASTERS“ na konci letní sezóny. Obdobný turnaj bychom rádi uspořádali v letošním roce také pro muže. Vítězové, ale i všichni účastnící závěrečného turnaje „MASTERS“ obdrží zajímavé ceny, jako např. volné vstupenky v DAVIS CUPU nebo FED CUPU, aj.

Tenisový klub Vitality Březnice je také velkým organizátorem nejen tenisových turnajů, ale i různých akcí v sálové kopané, florbalu nebo nohejbalu. Těchto turnajů se u nás v letní sezóně uskuteční okolo třiceti.

Během letních prázdnin se v TC Vitality Březnice uskuteční také celá řada sportovních kempů (tenis, fotbal, zumba). Mezi nejvíce oblíbené patří tradiční tenisový kemp organizovaný TENISOVOU ŠKOLOU JÍŘÍHO VESELÉHO, který proběhne v termínu od 17. do 21.8.2015 v našem klubu.

Pro všechny zájemce o tenis z řad dětí, mládeže i dospělých, kteří by chtěli pravidelně trénovat pod dohledem kvalifikovaných trenérů, proběhne v nedeli 5.4.2015 od 10.00h do 12.00h nábor do tenisové školy. Více informací získáte na www.tenisova-skola.cz

 

 

 

TC VITALITY BŘEZNICE o.s.

Mgr. Jiří Veselý

Přredseda klubu

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek