Aktuality

Novinky z tenisového klubu TC Vitality Březnice z.s.

01
Přelom března a dubna je každoročně v Tenisovém a sportovním clubu Vitality Březnice z.s. spojen s přípravou všech členů a hráčů klubu na blížící se letní sezónu. Nejinak je tomu i tento rok. Venkovní tenisové dvorce se již brzy znovu začervenají novou „voňavou“ antukou a srdce každého správného tenisty zatouží po prvních jarních úderech do míčku na čerstvém vzduchu.

V TC Vitality Březnice z.s. se jako každý rok vše důkladně připravuje již s předstihem. „Tenisové léto“ bude opět plné různých sportovních akcí, kempů a turnajů (tenis, fotbal, zumba, nohejbal, florbal aj.). Klubová členská základna se každým rokem rozrůstá a současně s tím stoupá i zájem o závodní tenis. V nadcházející letní sezóně bude proto v týmových soutěžích klub a město Březnici reprezentovat úctihodných 9  družstev (minitenis, babytenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost a dospělí).

V Tenisové škole Jiřího Veselého, která s klubem úzce spolupracuje, se pod vedením zkušených a kvalifikovaných trenérů  pravidelně věnuje tenisu okolo ca. 100 dětí a trenérský tým bude od letní sezóny „posílen“ o dalšího velmi zkušeného trenéra Davida Veselého (trenéra tenisu 1. třídy).

Před začátkem letní sezóny, v neděli 03.04.2016 od 10.00 do 12.00 hod., proběhne v klubové tenisové hale nábor dětí a mládeže do tenisové školy. Nábor je určen hlavně pro děti od 4 do 12ti let, ale zúčastnit se ho mohou i starší zájemci o pravidelný tenisový trénink.

V letošní letní sezóně , stejně jako v minulých letech, bychom opět rádi uspořádali tenisový turnaj rekreačních hráček „Vitality ladies cup“ a v případě většího zájmu tentýž turnaj zorganizujeme i pro rekreační hráče.

Všem členům klubu, závodním i rekreačním hráčům, přeji úspěšnou a pohodovou letní tenisovou sezónu 2016.

 

Mgr. Jiří Veselý

TC Vitality Březnice z.s.

předseda klubu

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek