Aktuality

Novinky z tenisového klubu TC Vitality Březnice z.s.

Aktuality Sportcentrum Vitality Tenis v TC Vitality Březnice // Tenis // 20.3.2016 // žádné komentáře

01
Přelom března a dubna je každoročně v Tenisovém a sportovním clubu Vitality Březnice z.s. spojen s přípravou všech členů a hráčů klubu na blížící se letní sezónu. Nejinak je tomu i tento rok. Venkovní tenisové dvorce se již brzy znovu začervenají novou „voňavou“ antukou a srdce každého správného tenisty zatouží po prvních jarních úderech do míčku na čerstvém vzduchu.

V TC Vitality Březnice z.s. se jako každý rok vše důkladně připravuje již s předstihem. „Tenisové léto“ bude opět plné různých sportovních akcí, kempů a turnajů (tenis, fotbal, zumba, nohejbal, florbal aj.). Klubová členská základna se každým rokem rozrůstá a současně s tím stoupá i zájem o závodní tenis. V nadcházející letní sezóně bude proto v týmových soutěžích klub a město Březnici reprezentovat úctihodných 9  družstev (minitenis, babytenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost a dospělí).

V Tenisové škole Jiřího Veselého, která s klubem úzce spolupracuje, se pod vedením zkušených a kvalifikovaných trenérů  pravidelně věnuje tenisu okolo ca. 100 dětí a trenérský tým bude od letní sezóny „posílen“ o dalšího velmi zkušeného trenéra Davida Veselého (trenéra tenisu 1. třídy).

Před začátkem letní sezóny, v neděli 03.04.2016 od 10.00 do 12.00 hod., proběhne v klubové tenisové hale nábor dětí a mládeže do tenisové školy. Nábor je určen hlavně pro děti od 4 do 12ti let, ale zúčastnit se ho mohou i starší zájemci o pravidelný tenisový trénink.

V letošní letní sezóně , stejně jako v minulých letech, bychom opět rádi uspořádali tenisový turnaj rekreačních hráček „Vitality ladies cup“ a v případě většího zájmu tentýž turnaj zorganizujeme i pro rekreační hráče.

Všem členům klubu, závodním i rekreačním hráčům, přeji úspěšnou a pohodovou letní tenisovou sezónu 2016.

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (29)

 

Mgr. Jiří Veselý

TC Vitality Březnice z.s.

předseda klubu

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek