Aktuality

Novinky z TC Vitality Březnice z.s.

DCIM100MEDIADJI_0183.JPG

DCIM100MEDIADJI_0183.JP

 Jaro se nezadržitelně blíží a s ním se znovu naplno „rozjede“ letní tenisová sezona. V TC Vitality Březnice z.s. se, jako každý rok, vše pečlivě připravuje, aby každý návštěvník našeho klubu mohl u nás strávit v příjemném prostředí svůj volný čas spojený nejen s tenisem, ale třeba si vyzkoušet i florbal, nohejbal, sálovou kopanou, volejbal, stolní tenis nebo aerobik a nebo jenom zajít na šálek dobré kávy. 

   Členská základna se neustále rozrůstá a momentálně klub dosáhl hranice 226 aktivních členů, z nichž je 147 dětí a mládeže.

   Také v letošní letní sezoně se u nás budou konat celostátní a krajské tenisové turnaje všech věkových kategorií a o letních prázdninách  u nás proběhne mnoho různých mládežnických sportovních kempů v tenisu, aerobiku, fotbalu, aj. 

   V tenisových soutěžích družstev budou náš klub a město Březnici reprezentovat družstva všech věkových kategorií, to znamená:  minitenis, babytenis, mladší žáci, starší žáci, dorost a dospělí. Vzrůstající zájem o tenis z řad dětí a mládeže bude od letní sezony podpořen také několika klubovými sponzory, kteří zajistí jednotné oblečení (tepláková souprava, tričko, šortky) pro všechna závodní družstva dětí a mládeže od značky Babolat. 

   Pro všechny nové zájemce o klubový tenisový trénink, z řad dětí, mládeže i dospělých, se bude u nás v neděli 01. dubna 2018 od 16.00 do 18.00 hod. konat tradiční nábor do Tenisové školy Jiřího Veselého, která s klubem dlouhodobě spolupracuje.

   Závěrem bych chtěl, do nové letní tenisové sezony, popřát všem našim členům hodně tenisových úspěchů a zejména hodně radosti a zábavy spojené s tenisem a sportem v našem klubu.

 

Stanislav Veselý

TC Vitality Březnice z.s.

manažer klubu

 

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek