Aktuality

NOVINKY Z TC VITALITY BŘEZNICE z.s. – podzim 2022

   S blížícím se koncem letních prázdnin se stejně jako každý rok v našem klubu znovu rozběhnou pravidelné tenisové tréninky mládeže. Sportovní život a celkový provoz našeho areálu se opět vrátí do „normálu“. Po náročné letní sezóně, která byla po 2 letech pandemie mimořádně nabitá různými tenisovými, sportovními a společenskými akcemi, se všichni těšíme na klidnější podzim spojený s krásným „babím“ létem.

   V letošní letní sezóně byl náš klub velmi aktivní. Naše závodní družstva všech věkových kategorií (minitenis, babytenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost a dospělí) úspěšně reprezentovala klub a město Březnici. Zejména však malí minitenisté, ve složení Josef Viktora, Marek Zvěřina a Matyáš Mišiak, dosáhli několika velmi cenných výher a získali důležité zápasové zkušenosti.

   V Tenisové škole Jiřího Veselého, která s klubem dlouhodobě spolupracuje, se připravuje stále více dětí. Velkému zájmu se těší také tradiční „sportovky“, které klub ve spolupráci s Městem Březnice již řadu let podporuje. V uplynulém školním roce jsme nově otevřeli kroužek flórbalu, do kterého se přihlásilo více než 20 chlapců a děvčat. Jelikož jsme nejen tenisový, ale i sportovní klub, chtěli bychom od nového školního roku 2022/2023 nabídnout navíc k flórbalu  ještě kroužek basketbalu.

   Každoročním vrcholem sezóny jsou letní prázdniny. V jejich průběhu se u nás konaly sportovní kempy v tenisu, volejbalu, zumbě, aerobiku aj. Celkem se jich zúčastnilo několik set sportovců z řad dětí, mládeže i dospělých. Účastníci byli nejen z Česka, ale i ze Slovenska, Německa, Rakouska, Švýcarska a Austrálie.

   Náš klub oslaví na podzim již 17. výročí své existence. Členská základna se neustále rozrůstá a nyní čítá cca. 200 aktivních členů, zejména z řad dětí a mládeže. Velkou zásluhu na tomto vývoji má celoroční provoz v našem areálu, vysoká kvalita nabízených služeb a dlouhodobá spolupráce našeho klubu s Tenisovou školou Jiřího Veselého, kde se pod vedením vysoce kvalifikovaných trenérů věnuje tenisu více než 100 dětí.

   Začátkem nového školního roku, v neděli 18. září od 16:00 hod., proběhne v naší tenisové hale NÁBOR DO TENISOVÉ ŠKOLY JIŘÍHO VESELÉHO, kterého se mohou zúčastnit zájemci z řad dětí , mládeže i dospělých. Minimální věk zájemců jsou 4 roky a starší. Více informací získáte na www.tenisova-skola.cz.

   Závěrem bych chtěl všem našim členům, ale i březnickým spoluobčanům popřát hodně zdravíčka, dětem úspěšný vstup do nového školního roku a nám všem krásný a pohodový podzim.

 

TC Vitality Březnice z.s.

Mgr. Jiří Veselý

předseda klubu        

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek