Aktuality

NOVINKY Z TC VITALITY BŘEZNICE z.s. – podzim 2021

DCIM100MEDIADJI_0183.JPG

DCIM100MEDIADJI_0183.JPG

 

  

Se začátkem nového školního roku se v našem tenisovém klubu znovu rozběhnou pravidelné tenisové tréninky dětí, mládeže i dospělých. V uplynulých  letních  měsících a zejména v období letních prázdnin bylo v našem klubu velmi „živo“. V Tenisové škole Jiřího Veselého, která s klubem dlouhodobě spolupracuje, se tenisu věnuje okolo 100 dětí a mnoho z nich také reprezentovalo klub a město Březnici v soutěžích smíšených družstev. Zde se v „akci“ představilo celkem 7 našich týmů ve všech věkových kategoriích, to znamená minitenis, babytenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost a dospělí. Stejně jako v loňském roce, byly všechny soutěže kvůli koronavirové pandemii odehrány ve zkrácené tříkolové formě. Mladší a starší žáci splnili cíl a udrželi se v silně obsazené 1.třídě. Největšího úspěchu dosáhlo „A“ družstvo dospělých ve složení Vojtěch Ureš, David Hybrant, Tomáš Gjašík, Adam Veselý, Radek Michal, Miloš Hybrant, Jan Kasík, Anna Smíšková a Pavlína Švejdová, které postoupilo do vyšší třídy.

   Během letních prázdnin se u nás uskutečnilo velké množství různých sportovních kempů a soustředění nejen v tenisu, ale i ve volejbalu, zumbě, flórbalu a nohejbalu. Tradičně byl náš klub také organizátorem mnoha krajských a celostátních tenisových turnajů mládeže.

   Přes všechna různá koronavirová omezení jsme výjimečně na jaře nabídly dětem z březnických mateřských školek a z místní ZŠ tradiční „SPORTOVKY“, které byly bohužel v zimních měsících kvůli koronaviru zrušeny. Děti tak mohli po delší době začít opět sportovat, i když samozřejmě v menších skupinkách.

   Služby v našem klubu se snažíme neustále vylepšovat a zdokonalovat. Z těchto důvodů jsme provedli částečnou rekonstrukci našeho venkovního bazénku, některých hotelových pokojů a také interiéru a nábytku v cafeterii.

   Pro všechny nové zájemce o pravidelný kvalifikovaný tenisový trénink v naší klubové tenisové škole nabízíme nábor dětí a mládeže, který se uskuteční v neděli 19.09.2021 od 16.00 do 17.00 hod. v klubové tenisové hale. Náboru se mohou zúčastnit i dospělí zájemci o pravidelný trénink.

   Závěrem bych chtěl všem našim hráčům, členům klubu, ale i všem březnickým spoluobčanům popřát krásné „babí léto“ a hlavně hodně zdraví, štěstí a optimismu.

 

 

Mgr. Jiří Veselý

TC Vitality Březnice z.s.

předseda klubu

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek