Aktuality

NOVINKY Z TC VITALITY BŘEZNICE z.s.

DCIM100MEDIADJI_0183.JPG

DCIM100MEDIADJI_0183.JPG

 

   S blížícím se jarem se znovu „probouzí“ život ve všech tenisových klubech. Nejinak je tomu i v Tenisovém a sportovním clubu Vitality Březnice z.s. Přes všechny obtíže a nejistoty spojené s epidemií koronaviru, se klub začíná připravovat na nadcházející letní tenisovou sezónu. Většina z nás doufá, že s příchodem teplejšího počasí a s postupujícím očkováním, se situace v celé zemi zlepší a po mnoha měsících se bude vše vracet k normálu.

   Pokud to epidemická situace dovolí, rozběhne se přibližně v polovině dubna v našem tenisovém klubu letní sezóna. Náš klub a město Březnici by mělo v soutěžích smíšených družstev reprezentovat 7 závodních týmů všech věkových kategorií (minitenis, babytenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost a dospělí).

   Pro nové zájemce o kvalifikovaný tenisový trénink, z řad dětí, mládeže i dospělých, nabízíme možnost se v termínu od poloviny až do konce dubna přihlásit na nábor do Tenisové školy Jiřího Veselého, která s klubem dlouhodobě spolupracuje. Nábory proběhnou z epidemických důvodů individuálně a je možné se na ně informovat na telefonním čísle 776634047 nebo 777161922.

   V letošní letní sezóně bychom rádi nabídli pro děti a mládež z březnických mateřských školek a ze základní školy „tradiční“ sportovky a kroužek flórbalu. Z důvodu epidemie koronaviru  byly obě výše uvedené sportovní aktivity v zimní sezóně zrušeny, a tak pokud to epidemická situace dovolí, budou mít děti možnost si po dlouhé pauze znovu zasportovat. Přihlášky na sportovky a flórbal bude možné zasílat na E- mail: info@tenisova-skola.cz od poloviny do konce dubna. Je možné, že sportovky i flórbal budou z epidemických důvodů probíhat na venkovních tenisových dvorcích.

   V průběhu letních prázdnin by se v našem klubu mělo uskutečnit velké množství celostátních a krajských tenisových turnajů mládeže. Stejně jako v minulých letech, tak i letos, proběhnou v našem areálu opět různé sportovní kempy v tenisu, volejbalu, flórbalu, aerobiku a zumbě. V termínu od 19.07. do 23.07. 2021 organizuje náš tenisový klub ve spolupráci s Tenisovou školou Jiřího Veselého tradiční letní tenisový kemp pro děti a mládež. Více informací najdete na webových stránkách: www.tenisova-skola.cz.

   Závěrem bych chtěl všem členům klubu, rodičům dětí, ale i všem březnickým spoluobčanům popřát hodně zdravíčka, optimismu a trpělivosti. Společnými silami ten zákeřný virus porazíme a s postupujícím očkováním pevně věřím, že v létě již „bude líp“.

 

Mgr. Jiří Veselý

TC Vitality Březnice z.s.

předseda klubu

 

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek