Aktuality

NOVINKY Z TC VITALITY BŘEZNICE z.s.

IMG_1973NOVINKY  Z  TC  VITALITY  BŘEZNICE z.s.

   Stejně jako v minulých letech, tak i v tom letošním, se v TC Vitality Březnice z.s. vše s předstihem připravuje na blížící se letní tenisovou sezónu.
   S prvním jarním sluníčkem přichází u všech tenistů, rekreačních i závodních, velká chuť si znovu zahrát na „vońavé“ antuce. Již koncem dubna se rozběhnou tradiční soutěže smíšených družstev, ve kterých budou klub a město Březnici reprezentovat hráči a hráčky všech věkových kategorií-  minitenis, babytenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost a dospělí.
   Rostoucí zájem o hraní tenisu se projevuje také ve velikosti členské základny, která momentálně dosahuje výše 219 členů, z nichž je 117 dětí a mládežníků.
   Vrcholem letní sezóny jsou letní prázdniny, během nichž bude kapacita našeho zařízení téměř 100% vytížena a proběhnou zde různé sportovní a tenisové kempy a turnaje.
   Také Tenisová škola Jiřího Veselého, která s klubem dlouhodobě spolupracuje, neustále rozšiřuje svoji činnost a hledá nové talenty. Pro všechny nové zájemce o pravidelný kvalifikovaný tenisový trénink, z řad dětí, mládeže i dospělých, se koná v neděli 31.03. 2019 od 16.00 do 18.00 hodin v naší tenisové hale NÁBOR DO TENISOVÉ ŠKOLY.
    Závěrem bych chtěl všem našim členům popřát úspěšnou letní tenisovou sezónu a hodně radosti a pohody nejen na dvorci, ale i v osobním životě.

Stanislav Veselý
TC Vitality Březnice z.s.
místopředseda a manažer klubu    

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek