Aktuality

LÉTO PLNÉ SPORTU A ZÁBAVY V TC VITALITY BŘEZNICE o.s.

Aktuality Sportcentrum Vitality Tenis v TC Vitality Březnice // Tenis // 27.9.2015 // žádné komentáře

minitenis 2015

 

Společně se začátkem nového školního roku se nezadržitelně chýlí ke svému konci letní tenisová a sportovní sezóna.             V tenisovém a sportovním klubu TC VITALITY Březnice o.s. to letos v letní sezóně všechno naplno „žije“ sportem a pohybem. Klub, jako každý rok, přihlásil do soutěží rekordních 11 tenisových družstev. Nejlépe z nich si vedlo družstvo minitenisu „A“ (6-7 let) ve složení: Sára Tešková, Karel Tetaur, Armín Mareš a Martin Slanec (viz.foto), které se v konkurenci 30 družstev z celého středočeského kraje umístilo na výborném 4. místě.

Celou letní sezónu se téměř nepřetržitě v klubu konají různé krajské a celostátní tenisové turnaje jednotlivců všech věkových kategorií. Velký zájem je také o sportovní kempy (tenis, zumba, fotbal, aerobik), které v TC VITALITY Březnice probíhaly téměř celé letní prázdniny.

Velmi potěšující skutečností je, že každoročně stoupá počet členů tenisového klubu, nyní již okolo 170ti. To má také vliv na rostoucí zájem dětí a mládeže o pravidelný kvalifikovaný trénink v Tenisové škole Jiřího Veselého, která s klubem úzce spolupracuje. Zde se do tréninku mohou přihlásit nejen děti a mládež, ale i dospělí a to z řad pokročilých (závodních) i začínajících tenistů.

Pro rekreační hráče a zejména hráčky letos v létě pokračuje 2. ročník tzv. VITALITY SINGLES LADIES CUPU, kde všechny účastnice mohou získat zajímavé ceny.

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (28)

Pro nové zájemce o pravidelný a kvalifikovaný tenisový trénink pořádá TC VITALITY Březnice ve spolupráci s tenisovou školou Jiřího Veselého v sobotu 19.9.2015 od 10:00 do 12:00 hod. nábor dětí a mládeže. Náboru se mohou zúčastnit i dospělí zájemci!!! Všichni účastníci náboru získají plakát s podpisem odchovance našeho klubu Jiřího Veselého jun., reprezentanta ČR a bývalého nejlepšího tenisového juniora světa.

 

 

 

Stanislav Veselý TC VITALITY Březnice o.s.

předseda klubu

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek