Aktuality

LÉTO PLNÉ SPORTU A ZÁBAVY V TC VITALITY BŘEZNICE o.s.

minitenis 2015

 

Společně se začátkem nového školního roku se nezadržitelně chýlí ke svému konci letní tenisová a sportovní sezóna.             V tenisovém a sportovním klubu TC VITALITY Březnice o.s. to letos v letní sezóně všechno naplno „žije“ sportem a pohybem. Klub, jako každý rok, přihlásil do soutěží rekordních 11 tenisových družstev. Nejlépe z nich si vedlo družstvo minitenisu „A“ (6-7 let) ve složení: Sára Tešková, Karel Tetaur, Armín Mareš a Martin Slanec (viz.foto), které se v konkurenci 30 družstev z celého středočeského kraje umístilo na výborném 4. místě.

Celou letní sezónu se téměř nepřetržitě v klubu konají různé krajské a celostátní tenisové turnaje jednotlivců všech věkových kategorií. Velký zájem je také o sportovní kempy (tenis, zumba, fotbal, aerobik), které v TC VITALITY Březnice probíhaly téměř celé letní prázdniny.

Velmi potěšující skutečností je, že každoročně stoupá počet členů tenisového klubu, nyní již okolo 170ti. To má také vliv na rostoucí zájem dětí a mládeže o pravidelný kvalifikovaný trénink v Tenisové škole Jiřího Veselého, která s klubem úzce spolupracuje. Zde se do tréninku mohou přihlásit nejen děti a mládež, ale i dospělí a to z řad pokročilých (závodních) i začínajících tenistů.

Pro rekreační hráče a zejména hráčky letos v létě pokračuje 2. ročník tzv. VITALITY SINGLES LADIES CUPU, kde všechny účastnice mohou získat zajímavé ceny.

Pro nové zájemce o pravidelný a kvalifikovaný tenisový trénink pořádá TC VITALITY Březnice ve spolupráci s tenisovou školou Jiřího Veselého v sobotu 19.9.2015 od 10:00 do 12:00 hod. nábor dětí a mládeže. Náboru se mohou zúčastnit i dospělí zájemci!!! Všichni účastníci náboru získají plakát s podpisem odchovance našeho klubu Jiřího Veselého jun., reprezentanta ČR a bývalého nejlepšího tenisového juniora světa.

 

 

 

Stanislav Veselý TC VITALITY Březnice o.s.

předseda klubu

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek