Aktuality

LETNÍ TENISOVÁ SEZÓNA V TC VITALITY BŘEZNICE, z.s.

   Přelom dubna a května je každoročně ve všech tenisových klubech spojen s jarním úklidem a přípravou tenisových dvorců na blížící letní sezónu. Nejinak je tomu i v TC Vitality Březnice z.s. Začátek letošní letní sezóny se nese v duchu neobvykle velké chuti a motivace všech tenistů si znovu začít naplno užívat hru tenisu bez nějakých velkých omezení, která nás všechny poslední 2 roky kvůli koronaviru hodně unavovala a stresovala.

   Již začátkem května se rozběhnou tradiční soutěže smíšených družstev, ve kterých klub a město Březnici bude reprezentovat 8 týmů ve všech věkových kategoriích, tzn. minitenis, babytenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost a dospělí. Také TENISOVÁ ŠKOLA JIŘÍHO VESELÉHO, která s klubem dlouhodobě spolupracuje, bude přijímat nové zájemce o výuku tenisu z řad dětí, mládeže i dospělých. Chuť vyzkoušet si tenis, ale třeba i florbal z řad dětí a mládeže má v našem klubu rostoucí tendenci. Proto bychom chtěli v dohledné době (letošní podzim) přidat k těmto sportům také basketbal, který je mezi mládeží (chlapci i děvčata) velmi populární.

   V průběhu letních prázdnin bude náš klub, jako již každý rok, organizovat nebo spoluorganizovat velké množství sportovních kempů v tenisu, volejbalu, fotbalu, aerobiku aj. V letní sezóně budeme u nás pořádat také několik krajských a celostátních tenisových turnajů mládeže a také rekreační tenisté, zejména z řad dospělých, najdou u nás skvělé zázemí.

   Závěrem bych chtěl všem členům klubu, ale i březnickým spoluobčanům, popřát krásné léto, hodně sluníčka, zdravíčka a radosti a doufejme všichni, že za koronavirem jsme již udělali definitivní tečku.

Kopie - IMG_1973 Vitality Březnice z.s.

Mgr. Jiří Veselý

předseda klubu

 

 

Komentáře jsou uzavřeny

Copyright © 2013 SPORTCENTRUM VITALITY s.r.o. | Perus: Tvorba www stránek